GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 10392655
nr 1039 2655
Vas
1950-tal, Höganäs, höjd: 28 cm
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 maj 2016
kl 18:00:31
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr